یک
2
سه

روش های تشخیص

روش های درمانی

رنگ درماني بوسيله آب

 

آب پديده اي است كه انسان براي زنده ماندن شديدا به آن نيازمند است . برخي از افراد به دلايلي مقدار اندكي آب را بصورت روزمره مورد استفاده قرار مي دهند و آن مقدار بسيار كمتر از ميزان نياز بدن آنان مي باشد . بايد توجه داشته باشيد كه شب هنگام و صبح ها پس از بيدار شدن حتما بايد آب نوشيد ، زيرا اين عمل باعث مي گردد كه نيازمندي بدن به آب رفع شده و سمومي كه در طول روز از صرف غذاها در بدن جمع شده بوسيله ادرار به راحتي از بدن دفع گردد .

براي اينكه آب را براي درمان دردها و ناراحتي هاي خود مورد استفاده قرار دهيد ، بايستي آنها را با مقداري از فركانس رنگ و نور در هم آميزيد تا مفيد واقع گردد . چندين روش وجود دارد كه به طريقه آنها مي توان انرژي رنگ ها را به آب انتقال داد . يكي از اين روش ها كه بسيار ساده مي باشد ، استفاده از يك ليوان پر از آب است .

براي اينكار يك ليوان را پر از آب كرده و در دست خود نگه داريد . دست ديگرتان را نيز بر دهانه ليوان بگذاريد . اين حالت نبايد به گونه اي باشد كه روي ليوان را بگيرد ، بلكه فاصله اي حدود 5 تا 6 سانتيمتر ميان دست شما و دهانه ي ليوان لازم است . پس از آن بر روي رنگ خاصي كه مورد نظرتان است تمركز داشته باشيد و به تنفسهاي عميق و يكنواخت ادامه دهيد .

بدين ترتيب انرژي رنگ مورد نظرشما از طريق دستانتان به ليوان منتقل خواهد شد . اين روش را 3 تا 5 دقيقه ادامه داده و پس از اتمام ، آب درون ليوان را جرعه جرعه و به آرامي بنوشيد .

يكي ديگر از روشهاي رايج شارژ كردن آب با رنگهاي درماني ، استفاده از انرژي خورشيد است . براي اين منظور شيشه صاف و تميزي را پر از آب كرده ، دور شيشه را با رنگ درماني كه نياز داريد بوسيله پارچه يا كاغذ رنگي بپوشانيد ، سپس شيشه را مقابل نور مستقيم خورشيد قرار دهيد . توجه داشته باشيد كه انجام اينكار در صبحگاهان يا مناطقي كه از آلودگي هوا مصون هستند موثر تر خواهد بود .  نور خورشيد انرژي رنگ پارچه يا كاغذ را به حركت وادار خواهد كرد و از طريق شيشه وارد آبي خواهد شد كه در آن ريخته ايد . شما پس از خوردن آب مي توانيد اطمينان حاصل كنيد كه درمان شده ايد .

ناگفته نماند كه عمل انرژي گيري بايد 1 تا 3 ساعت ادامه يابد و در طول اين مدت بايد همواره شيشه مقابل نور مستقيم خورشيد صبحگاهي باشد .

ارسال نظر


 

 

 

 

تمامی حقوق این سایت محفوظ است

طراحی و اجرا :گروه نرم افزاری داده 24