Strict Standards: Only variables should be assigned by reference in /home/farzingh/public_html/templates/bluespace_joomina_ir/functions.php on line 616

پاکسازی سنگ ها

در اين جا نحوه پاكسازي سنگ به طور كامل بيان مي‌شود تا بتوان از امواج سنگها به بهترین نحو استفاده کرد.

-باید توجه داشت که این روش برای افرادی است که می خواهند از تمام انرژی سنگ به طور صحیح و برای درمان استفاده کنند،اما کسانی که این تصمیم را ندارند می توانند از پاکسازی ساده ای که برای هر سنگ نوشته شده استفاده کنند.

 -پاكسازي سنگ عبارت است از پاك كردن انرژي‌هاي معيوب و آلوده از سنگ‌.

هر بار كه انسان سنگي را لمس ‌كند يا از آن استفاده نمايد انرژي آن فرد به سنگ منتقل مي‌شود،اين انرژي مي‌تواند پاك يا آلوده باشد. استفاده از سنگ آلوده درست مثل نوشيدن چاي از يك فنجان كثيف است.

هر بار كه كسي سنگی را لمس نمايد، مقداری معين از افكار شخص به آن انتقال مي‌يابد. بخشي از افكار و انرژي‌هاي افراد معمولاً در طي استخراج سنگ‌ها به آنها منتقل مي‌شود كه اين حالت را اصطلاحاً آغشته شدن رواني مي‌نامند براي مثال كسي كه در حال ساختن يك گردنبند طلا     مي‌باشد اگر ناراحت و عصباني باشد و يا دچار بدبيني باشد اين انرژي معيوب و مشخص به گردنبند انتقال مي‌يابد. به همين دليل است كه صاحب بعدي سنگ بايد سنگ را پاكسازي كند. (البته در اين جا هدف ما پاكسازي سنگ است ولي در هر حال تمام وسايلي كه ما مي‌خريم از قبيل يخچال،ميز يا دستمال كاغذي همگي اين خاصيت را دارند و افكار و انرژي‌هاي ما به آنها انتقال مي‌يابد و بايد پاكسازي شوند)

براي پاكسازي چند راه وجود دارد که مي‌توان از آب نمك يا عود و يا هر دو آن‌ها استفاده كرد و براي پاكسازي سنگ‌ها و جواهرات قيمتي مي‌توان  از الكل اتليك و متليك يا آب سرد يا تركيبي از اين‌ها استفاده كرد تا جلاي سنگ از بين نرود.

براي پاكسازي سنگ با آب نمك مراحل زير را به ترتيب انجام دهيد

1-در يك ظرف استيل مقداري آب نمك درست كرده كه اگر (نمك دريا) استفاده شود بهتر است.

2-سنگ را در دست گرفته و با انگشتان خود بر روي سنگ دست كشيده و در ذهن خود و يا كلام به سنگ دستور دهيد كه انرژي‌هاي معيوب و آلوده را از خود دور كن (3 الي 5 بار اين جمله را با لمس انگشتان) بر روي سنگ بگوييد.

3-سپس سنگ را درون آب نمك قرار دهيد و به مدت 2 الي 3 دقيقه همان جمله را همراه با لمس انگشتان يا تكنيك جارو كردن انجام دهيد و بگذاريد كه سنگ 30 دقيقه تا 24 ساعت درون ظرف بماند. هدف از اين كار پاك كردن انرژي‌هاي آلوده است

 

ارسال نظر


تمامی حقوق این سایت محفوظ است

طراحی و اجرا :گروه نرم افزاری داده 24